piątek, 10 czerwca 2016

[BookTour] "Nowe Życie " Anna Mytyk

Dzięki uprzejmości Stan : Zaczytany mam okazję wziąć udział w kolejnym BookTourze , tym razem z książką " Nowe Życie " autorstwa p.Anny Mytyk . Książka dotarła do mnie dzisiaj tj. w piątek i zapewne przez  weekend ją przeczytam - będzie idealną odskocznią od "Lawendy" - którą obecnie tworzę w wolnych chwilach przy dużej pomocy muzycznych inspiracji .


Rzadko bywa tak ,że książka wywołuje u mnie tak ogromny ładunek emocjonalny, iż napisanie recenzji staje się niemal niemożliwe . Z "Nowym Życiem " właśnie tak było . Podchodziłam do niej w ratach - chcąc dac mojemu organizmowi czas na przestawienie się ze słodkiej literatury kobiecej jaką się obecnie zajmuję w przypływach weny twórczej.

Nowe Życie pokazało jak przewrotne bywa życie. Jak trudne, wyglądające na beznadziejne sytuacje , czasem pod wpływem przypadkowego spotkania potrafią być początkiem historii w happy-endem.

Losy Amandy to historia jakich wiele . Mąż tyran urządził jej w domu piekło . Pił i bił , Przez lata wpajał jej ,że jest nikim i nikt nie zainteresuje się jej losem . Wszystko zmienia się w momencie ,gdy Amanda spotyka Radka , mężczyznę bogatego , przystojnego , poszukującego miłości. Od samego początku pragnął żyć u boku Amandy. Będzie walczył o nią , nawet gdy sytuacja wydawała się beznadziejna .


Autorka pokazała jak przewrotne bywa życie i nigdy nie należy załamywać rąk. Pokazała historię jakich wiele z normalnym życiu . Opowiedziała ją tak ,że chyba na zawsze zostanie w mojej pamięci i będę do niej wracać we wspomnieniach i trudnych dla mnie chwilach .

Nowe Życie było dla mnie pierwszym spotkaniem z twórczością p. Anny . Teraz wiem ,że sięgnę po każdą jej książkę. Dziękuje jej za to ,że przedstawiła tą historię właśnie w taki sposób.

Polecam tą książkę każdemu , chociaż nie należy ona do łatwych .

Pozdrawiam.

2 komentarze :

  1. przyjemnej lektury:) ja ostatnio nie mam czasu na czytanie:(

    OdpowiedzUsuń
  2. Książkę czytałam i bardzo przypadła mi do gustu.

    OdpowiedzUsuń

Tworzę to dla Was . Pokażcie się.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.