niedziela, 11 czerwca 2017

[RECENZJA] Wszystko wina kota ! - Agnieszka Lingas - Łoniewska

Witam was kochani po długiej przerwie, spowodowanej głównie remontem w mieszkaniu .który niestety trwa nadal :(

Dzisiaj recenzja najnowszej książki Agnieszki Lingas- Łoniewskiej "Wszystko wina kota !"

Tytuł : Wszystko wina kota !
Autor : Lingas- Łoniewska Agnieszka 
Wydawnictwo  : Novae Res
Rok wydania : 2017 
Liczba stron : 360 

Bestsellerowa pisarka, Lidia Makowska, od lat tworzy popularne wśród kobiet powieści, wydając je pod pseudonimem Róża Mak. Właśnie kończy pisać kolejną książkę i już zaczyna się martwic, co tym razem zarzuci jej Jack Sparrow- czołowy bloger bezlitośnie punktujący niedociągnięcia wszystkich poprzednich powieści.
Jednocześnie Lidia, namawiana przez agentkę i przyjaciółkę, Karolinę, przygotowuje się do telewizyjnego wywiadu, aby ujawnić wszystkim fanom swoją prawdziwą twarz. Żąda jednakże, aby wywiad poprowadził Jack, który jako krytyk literacki także występuje incognito.
Wszystko wina kota!  to ciepła i optymistyczna historia o zaufaniu i przyjaźni, a także o tym, jak cienka może być granica dzieląca dwa pozornie odległe światy.
                                               / opis z okładki/


Wstyd się przyznać, ale Wszystko wina kota! to moje pierwsze spotkanie z twórczością p. Agnieszki Lingas- Łoniewskiej. Wcześniej jakoś się nie złożyło. Jednak teraz wiem, że w wolnej chwili trzeba będzie nadrobić. Zresztą i z tą książką związana jest pewna przygoda :) (opis zdjęcie obok)

Nie chcę zdradzać zbyt wiele z fabuły książki, ale mogę powiedzieć że losy Lidki i Jeremiego były tak wciągające, tak prawdziwe, że nie mogłam oderwać się od tej historii. Zresztą od perypetii Róży i Jacka również. Autorka w bardzo fajny sposób pokazuje nam, że przyjaźń to jedna z ważniejszych rzeczy, która nas spotyka w życiu. Bohaterowie tak prawdziwi, że momentalnie zastanawiałam się czy oni przypadkiem nie żyją gdzieś obok mnie, czy nie spotykam się z nimi codziennie w drodze na autobus.

Książkę czytało się szybko, a do tego kim jest Jack Sparrow doszłam szybko, ale z miłą chęcią czytałam dalej, by poznać ich dalsze perypetie.

A wszystkiemu winny kot, który powinien robić za swata :)

Oczywiście z przyjemnością sięgnę po kolejne książki p. Agnieszki, która jest prawdziwą dilerką emocji .

Pozdrawiam Was cieplutko.4 komentarze :

 1. mam ochotę na tę książki:D choćby tytuł powala;D

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja mam problem z tą książką. Niestety nie spełniła moich oczekiwań. Inne powieści autorki są CUDO, a ta.... dobra, ale bez rewelacji.

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam inne pozycje autorki powinny jeszcze bardziej ci się spodobać

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam twórczość Agnieszki Lingas-Łoniewskiej i po tą książką z całą pewnością sięgnę.

  OdpowiedzUsuń

Tworzę to dla Was . Pokażcie się.

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.